نوآوری در صنعت کلایمر برای اجاره کلایمر

به نقل از شرکت سازه گستر سهند که عمدتا در زمینه اجاره کلایمر فعالیت دارد چه کسی می گوید که نمای یک پروژه بازسازی و مرمت باید متناسب باشد؟ مطمئناً شرکت سازه گستر سهند مستقر در ، که اخیراً تبدیل کارخانه تصفیه قند شرکت سازه گستر سهند در رودخانه شرقی شهر نیویورک به خیابان 10 جی ، جعبه جواهر اسکله بروکلین با 10 طبقه از صفحات کف باز را به پایان رسانده است.

اجاره کلایمر در تهران ،-سه ترکیب از نمای اصلی آجری اجاره کلایمر در تهران را با یک دیوار جدید پرده کنار آب و شیشه و فولاد ترکیب می کند. (نمای اولیه اسکله در اوایل نیمه قرن 20 از اجاره کلایمر در تهران شکسته شد.)

در طراحی دیوار پرده جدید از شکل کریستال قند الهام گرفته شده است که به معنای بازگشت به کاربرد اصلی اجاره کلایمر در تهران به عنوان پالایشگاه قند است و در عین حال جلوه ای معاصر به بنای برجسته می بخشد. علاوه بر این ، با استفاده از مدل سازی پارامتریک ، نما قطعات پویایی از بازتاب رودخانه ، پارک و شهر اطراف را تولید می کند.
پروژه 10 جی برای حفظ رابطه بین محله و آب نما و همچنین میراث و نوآوری مجبور بود یک عمل متعادل کننده ظریف را مدیریت کند. عکس: پاول بندو

کریستین بیلی ،می گوید: "هدف این بود که قسمتهایی از اجاره کلایمر در تهران را بازسازی کنید که تاریخی هستند و یک عنصر معماری معاصر را اضافه کنند.

برای اجاره کلایمر با شرکت سازه گستر سهند تماس بگیرید.

قبل از اینکه شرکت سازه گستر سهند جدید 10 جی استریت با الهام از کریستال قند به مرحله اجرا درآید ، لازم بود توسط هیئت کمیسیون شرکت سازه گستر سهند تصویب شود ، که معمولاً چنین تفسیرهای مدرن را در DUMBO تأیید نمی کند و می تواند شرکت سازه گستر سهند های جعبه جواهرات را مورد بررسی دقیق قرار دهد. سرانجام ، نمای و نمای داخلی 15 مجوز از کمیسیون حفاظت از نشانه های شهر نیویورک به دست آوردند ، با یک مجوز اشاره کرد که ظاهر جدید "مطابق با ویژگی سودمندی اجاره کلایمر در تهران " است.

یک روش جدید برای انجام کارهای اجاره کلایمر: دیوار پرده واحد

از پیشرفتهای فنی صنعت AEC در سالهای اخیر در رابطه با واحد سازی دیوار استفاده کرده است. در گذشته ، روش اصلی برای جمع آوری دیوارهای پرده از طریق " جایگزین داربست چوب" بود. با این نوع جایگزین داربست ، قاب دیوار پرده عمدتا در محل ، قطعه قطعه جایگزین داربست ه می شود.

در پروژه 10 جی ، ODA تصمیم گرفت از روش سنتی چوب سازی چشم پوشی کند و در عوض یک رویکرد جایگزین داربست اری واحد را انتخاب کرد. این شرکت پس از جستجوی جهانی برای تولید کننده ای که بتواند آنچه در بودجه مورد نیاز تولید می کند ، را برای جایگزین داربست دیوار پرده انتخاب کند.

خیابان جی رابطه بین محله و آب نما ، میراث و نوآوری را ارج می نهد. ' - کریستین بیلی ،

مونتاژ مهندسی و جایگزین داربست در یک کارخانه در یک محیط کنترل شده انجام شد. بعداً واحدهای دیوار پرده به محل منتقل شدند ، که "کیفیت برتر و سهولت نصب در محل را امکان پذیر می کند".

رویکرد جایگزین داربست واحدی و این واقعیت که نمای اسکله به طور همزمان نصب شده است در حالی که کار مرمت و بازسازی برجسته در سه نمای دیگر انجام شده است ، به پروژه در برنامه و در حد بودجه کمک کرد.

برای اینکه نمای شیشه و فولاد جدید به نمای آجری موجود متصل شود (و برای ادامه کار ترمیم در حین نصب) ، باید تحمل ایجاد شود. در تحمل تعیین شده در طراحی گنجانده شود ، "می گوید بیلی. "هنگامی که این مهندسی شد ، پس از آن می توانید ازدواج دو نوع دیوار را بهمراه داشته باشید زیرا مربوط به خاصیت ضد آب بودن و ضد آب بودن است."

در هنگام طراحی و نصب یک مجموعه خارجی ، قابلیت مقاومت در برابر آب و هوا و ضد آب بودن مهم است. نمای 10 خیابان جی شامل چند انحنای منحنی بود که تیم باید در نظر بگیرد: زوایای بی شماری که برای دستیابی به طراحی کریستال شکر لازم است ، اینکه نمای جدید به نمای بیرونی آجری وصل می شود و محل اجاره کلایمر در تهران درست در حاشیه رودخانه در نیو منطقه سیل یورک.

موقعیت اجاره کلایمر در تهران در رودخانه شرقی به این معنی است که نمای در معرض وزش باد و رطوبت قرار خواهد گرفت و باعث می شود نقاط اتصال بین دیوارهای آجری ترمیم شده و نمای بیرونی شیشه جدید بسیار حیاتی باشد.

بیلی می گوید: "در هنگام طراحی اجاره کلایمر در تهران ، انعطاف پذیری در خط مقدم روند فکر ما بود." نمای ساحل بطور خاص برای مقاومت در برابر بادهای شدید و رطوبت موجود در رودخانه مهندسی شده بود و از آنجا که رویکردی واحد در پیش گرفته شده بود ، با جمع آوری دیواره پرده در کارخانه قبل از انتقال به محل ، کیفیت دقیق حفظ شد. این بدان معنی بود که ، با وجود طراحی چند وجهی و ترکیب جایگزین داربست و ساز و بازسازی جدید ، نماها کنار هم قرار گرفتند و یک مهر و موم ضد آب را بدون مشکل ایجاد کردند.

امیدوار است که اجاره کلایمر در تهران حاصل از آن ، یک ازدواج موفق بین قدیم و جدید ، به عنوان نمونه ای از چگونگی بازیابی و سازگاری مجدد اجاره کلایمر در تهران ها در شهرهای سراسر جهان بدون بهم ریختگی کامل یک اجاره کلایمر در تهران خاص یا میراث محله باشد.

بیلی می افزاید: "خیابان 10 جی از روابط بین محله و آب نما ، میراث و نوآوری احترام می گذارد." "توازن ظریف شیشه ، فولاد ، آجر و اسپند به اجاره کلایمر در تهران جاذبه می دهد بدون اینکه میراث صنعتی را به خطر بیندازد

منبع : شرکت سازه گستر سهند


چاپ