چرا از قالب بنیامین علیخانی اسکافلد بخریم؟

رپورتاژ بازدید: 205

یکی از دغدغه های کارفرمایان با سابقه و حرفه ای، خرید اسکافلد و تجهیزات ساختمانی از یک تولیدی یا بنگاه معتبر است.کیفیت تولید بالا و کمترین قیمت نیز از دیگر مواردی هستند که بر روی انتخاب و خرید کارفرمایان برای پروژه خود تاثیر گذار است. در ادامه می خواهیم گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی را معرفی کنیم و دلایل خرید از این بنگاه تولیدی را با یکدیگر بررسی کنیم.

آشنایی با گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی

قالب بنیامین به مدیریت بنیامین علیخانی با بیش از 10 سال فعالیت در زمینه ساخت و ساز و تولید جک سقفی را خیلی از افراد با سابقه و بزرگان این صنعت می شناسند. حضور بنیامین علیخانی در مزایده ها و پروژه های بزرگ نام نیکوی آن را به گوش همه رسانده است. همکاری در پروژه های پل سازی و شهرسازی در کلان شهر های ایران، سابقه 10 ساله آن را درخشان تر از همیشه کرده است.

همچنین صادرات موفق به کشورهایی چون افغانستان، عراق و کشور های عربی حوزه خلیج فارس، افتخاراتی است که در کارنامه گروه تولیدی قالب بنیامین علیخانی جای دارد. از مهم ترین دلایل شهرت بنیامین علیخانی، احترام به مشتری و رفع نیاز های آن از همه جوانب است. ارائه روش های سه گانه برای خرید قالب پلاستیکی و ثبت سفارش دیگر محصولات نمونه ای از مشتری مداری مجموعه حرفه ای قالب بنیامین است.

روش های سه گانه خرید از قالب بنیامین عبارت اند از ثبت سفارش به صورت حضوری، ثبت سفارش به صورت تلفنی و خرید به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی قالب بنیامین. حالا که با بنیامین علیخانی آَشنا شدیم، روش های سه گانه خرید از قالب بنیامین را بررسی می کنیم تا بهترین روش سفارش اسکافلد را پیدا کنیم. پیشنهاد ما خرید به صورت اینترنتی است اما در ادامه مزایا و معایب هر یک از روش های ثبت سفارش را بررسی می کنیم.

خرید به صورت حضوری

در این روش برای خرید باید به صورت حضوری به یکی از شعب فروش قالب بنیامین در اصفهان، تهران یا اهواز مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید. مزیت این روش اطلاع و خرید با قیمت بروز لحظه ای است. همچنین در صورت مراجعه حضوری می توانید تولیدات قالب بنیامین از جمله قالب های بتن، جک سقفی و اسکافلد را ببینید و کیفیت ساخت را ملاجظه نمایید. اگر در انتخاب محصول خود حساس هستید و به کیفیت اهمیت می دهید این روش را به شما پیشنهاد می کنیم.

در صورتی که اقدام به خرید حضوری از قالب بنیامین نمایید، تمامی مراحل وزن کشی و باسکول، بارگیری و ارسال در حضور خود شما انجام می گردد. معایبی در خرید حضوری وجود دارد از جمله حجم محدود پاسخگویی مسئولین فروش، شلوغ بودن شعب فروش و محدود بودن تایم کاری. ساعات کاری مجموعه قالب بنیامین از ساعت 9 صبح الی 6 بدع از ظهر است و متاسفانه امکان خدمات دهی خارج از این تایم وجود ندارد.

خرید تلفنی اسکافلد

در صورتی که قصد دارید به صورت تلفنی از قالب بنیامین اسکافلد یا دیگر محصولات را سفارش دهید، باید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

ساعت کاری و پاسخگویی کارشناسان فروش برای ثبت سفارش تلفنی نیز از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر است. همچنین امکان پیگیری تلفنی وضعیت سفارش شما به صورت تلفنی نیز هست. بعد از ثبت سفارش و پرداخت فاکتور صادر شده برای اطلاع از وضعیت سفارش خود می توانید تماس بگیرید و وضعیت سفارش خود را جویا شوید.

سفارش به صورت اینترنتی

پیشنهاد ما به شما ثبت سفارش از فروشگاه اینترنتی قالب بنیامین است. زیرا محدودیت زمان ندارید و هر روز هفته و 24 ساعته می توانید سفارش خود را ثبت کنید، همچنین می توانید از دیگر محصولات نیز دیدن کنید. نقد و بررسی محصولات را بخوانید و با دیدن نظرات دیگران، از سفارش خود اطمینان حاصل کنید.

سفارشاتی که به صورت اینترنتی و از فروشگاه اینترنتی قالب علیخانی ثبت می شوند از طریق پنل کاربری قابل پیگیری لحظه ای است. مشاهده تخفیف ها و اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت ساختمان از دیگر خدمات رایگان قالب بنیامین است که در سایت خود ارائه می کند. استفاده بدون محدودیت از خدمات قالب بنیامین باعث شده است تا ما خرید اینترنتی را به شما پیشنهاد کنیم.

مقایسه قیمت بنیامین علیخانی با دیگران

به جرات می توان گفت با بررسی قیمت محصولات قالب بنیامین علیخانی و دیگر فعالین این حوزه، کمترین قیمت را در فروشگاه اینترنتی بنیامین پیدا کردیم. کمترین و بهترین قیمت محصولات تنها به دلیل حذف واسطه ها و فروش به صورت تولید به مصرف است که نتیجه آن بهترین قیمت شده است.

برای ثبت سفارش و خرید از قالب بنیامین علیخانی می توانید به آدرس www.ghalebbenyamin.com مراجعه کنید.

چاپ