شیاورولوژی در تهران

رپورتاژ بازدید: 69

شیاورولوژی در تهران

کلینیک اورولوژی الهام یکی از بهترین کلینیک های اورولوژی غرب تهران است که تلاش کرده با بهره گیری از متخصصین با تجربه بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهد.

متخصصان اورولوژی (که با عنوان جراح اورولوژی نیز شناخته می شوند) مشکلات سیستم ادراری زنان، دستگاه تناسلی مردان و همچنین اختلالات کلیه، حالب، مثانه و پروستات را تشخیص داده و درمان می کنند.

اورولوژی دانشی منحصر به فرد است، چراکه متخصص این رشته، علاوه بر تخصص در زمینۀ کلیه و مجاری ادراری، نیاز به دانش و تخصص در زمینۀ طب داخلی، طب اطفال، نورولوژی و زنان و زایمان است.

از آنجا که اورولوژیست ها اغلب با بیمارانی با شرایط مختلف و خاصی سروکار دارند، لذا باید علاوه تخصص در جراحی، از دانش پزشکی نیز بهره مند باشند.

یک متخصص اورولوژی بیماران در هر سنی با مشکلات مختلف از جمله اختلالات زیر را درمان خواهد کرد:

علائمی که برای آن بایستی به کلینیک اورولوژی مراجعه کرد

کلینیک اورولوژی

یکی از بهترین کلینیک های اورولوژی در تهران کلینیک الهام واقع در غرب تهران، شهرک غرب و محدوده سعادت آباد، با بهره مندی از پزشکان متخصص و فوق تخصص اورولوژی کلیه خدمات را با بهترین کیفیت و تجهیزات پیشرفته ارائه می دهد.

اکثر جراحی های اورولوژی برنامه ریزی شده هستند، بنابراین بیماران به جای یک روش اورژانسی می توانند این عمل را انتخاب می کنند.

با این حال، مشکلات حاد مانند عفونت کلیه، احتباس ادرار، سنگ کلیه و ضربه دیدن دستگاه ادراری نیز رایج بوده و نیازمند درمان فوری هستند.

مهارت های شما در استفاده از سیستوسکوپ که ابزاری کوچک برای معاینه مثانه و مجرای ادرار است روزانه ارزیابی می شود.

همچنین از یک آندوسکوپ که ابزاری تلسکوپی است و برای برداشتن تومورهای مثانه، انسداد لوب های پروستات و درمان سنگ های مثانه و کلیه کاربرد دارد استفاده خواهید کرد.

برای خرد کردن سنگ ها و برش دادن بافت ها از لیزر و سیستم های جراحی رباتیک استفاده می شود.

انجام جراحی ترمیمی مانند استفاده از روده کوچک برای جایگزینی مثانه یا پوشش داخلی دهان برای ترمیم مجرای ادرار نیز بخش مهمی از نقش شما خواهد بود.

متخصصان اورولوژی برای راحتی کار از فناوری هایی مانند لیزر، روباتیک، انجماد تومورها (کرایوتراپی)، جراحی لاپاراسکوپی و امواج شوک برای خرد کردن سنگ ها استفاده می کنند.

جراحی های رایج یک متخصص اورولوژی

رایج ترین بیماری هایی که با اورولوژی درمان میشود

رایج ترین بیماری هایی که با اورولوژی درمان میشود

پیشرفت اورولوژی

پیشرفت اورولوژی در طول قرن بیستم فوق العاده بوده است.

پاناندوسکوپی بلافاصله به عنوان یک روش جراحی به خصوص در زمینه آسیب شناسی تومورهای مثانه و پروستات جایگزین سیستوسکوپی اکتشافی شده و همچنین پیشرفت های مهم در فن آوری های نوری، مکانیکی، الکتریکی و لیزر به همراه داشته است.

از دهه 70 تاکنون در سطح کلیه و مجرای ادرار از تکنیک های آندوسکوپی و برای توسعه جراحی لاپاروسکوپی برای قشر غدد آدرنال، کلیه، مجرای ادرار، حفره صفاقی، مثانه، پروستات و مجرای ادراری از تجهیزات جراحی اورولوژی استفاده شده است.

پیشرفت های تکنولوژی در زمینه اورولوژی برای بسیاری از تخصص ها از جمله مواردی مانند جراحی دستگاه گوارش، جراحی قفسه سینه، زنان و زایمان، ارتوپدی و گوش و حلق و بینی مفید بوده است.

اورولوژی فعلی می تواند مشکلات بیماران و تمام بیماری های مربوطه و پیامدهای آناتومیک (اندام ها، دستگاه ها و سیستم ها) و مسائل مربوط به بیماری شناسی (بیماری ها، سندرم، علائم و نشانه های بالینی) را از نظر اصولی، پزشکی و جراحی با دانش و تخصص عمیق و کامل برطرف کند.

مراجعه به سایت رسمی کلینیک اورولوژی الهام در تهران.

چاپ