چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی و انتخاب کنیم؟

از آنجا که شما به این صفحه هدایت شده اید، احتمالا مساله انتخاب بهترین سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی بین این همه ارائه دهنده سرویس برای شما هم تبدیل به یک چالش شده است.

اما آیا هیچ ایده‌ای درباره انتخاب پیامک دارید؟ می دانید که برای انتخاب سامانه پیامکی که هم امکانات لازم را برای کسب و کار شما داشته باشد و هم از لحاظ مالی، مقرون به صرفه باشد چه چیزهایی را باید مد نظر داشته باشید؟ اگر نه، پس قطعا "راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس" را از دست ندهید!

چگونه بهترین پنل پیامکی را انتخاب نماییم؟

در نوشتار زیر سعی کرده ایم مهم ترین ویژگی هایی که یک پنل پیامکی استاندارد باید داشته باشد را برای شما فهرست نماییم. طبیعی است که بایستی در حین انتخاب پنل پیامکی حواستان به کلیه موارد زیر باشد تا بتوانید نسبت به هزینه صرف شده بهترین پنل موجود را که از کامل ترین ویژگی های یک پنل اس ام اسی ایده آل برخوردار است انتخاب فرمایید.  پس با ما همراه باشید:

سازگاری سامانه پیامکی با نیازهای مشتری

اولین معیاری که باید در حین انتخاب سامانه پیامکی برای ارسال پیامک انبوه در نظر داشته باشید این است که این سامانه تا چه حدی مناسب کسب و کار شماست. حالا این یعنی چه؟ ممکن است کسب و کار شما به یک سری امکانات ویژه (مثل نظرسنجی یا قرعه کشی) نیاز داشته باشد. حالا باید ببینید که کدام سامانه این امکانات ویژه را به شما می‌دهد و در ازای آن، چه چیزی از شما می‌خواهد.

علت این که این مسئله را مجددا برای شما یادآور می شویم نیز ریشه در این دارد که هنوز هم که هنوز است، بسیاری از سامانه های پیامکی برای ارائه برخی خدمات جانبی (مثل نظرسنجی و ...) هزینه ای جداگانه از شما خواهند خواست. از آنجا که پیشتر برای خرید پنل هزینه ای پرداخت نموده اید، مجبور خواهید بود که هزینه ای مازاد برای این قضیه های جانبی (که در حقیقت ارائه آن وظیفه آن هاست) بپردازید.

حالا از کجا باید امکانات و ویژگی‌های سامانه‌های پیامکی را پیدا کنیم؟ سوال خیلی خوبی است! اخیرا برخی از سامانه‌های پیامکی که موفقیت و نتیجه بخشی بیشتری داشته‌اند و به اصطلاح، از کار خودشان مطمئن هستند، این امکان را به شما می‌دهند که تا مدتی، بصورت رایگان پنل داشته و از آن استفاده کنید و اگر خوشتان آمد، خرید انجام بدهید!

یکی از این سامانه‌های پیامکی، سامانه پیامکی «پیامک آموت» است که شما خیلی راحت و بدون هیچ دردسری، می‌توانید از آن استفاده کنید.

هزینه های پیامک ها را مدنظر داشته باشید!

یکی دیگر از معیارهای مهم برای ارزیابی و مقایسه سامانه‌های پیامکی، مقایسه تعرفه آن‌ها برای پیامک است. متاسفانه اخیرا پنل‌های اس ام اس "رایگان" کمی بین مشتریان و کاربران سر و صدا کرده است، اما آیا این پنل‌ها واقعا رایگان هستند؟ اگر از ما بپرسید، نه!

 

اگر با کسی که از پنل های رایگان پیامکی استفاده کرده مشورت بگیرید، درخواهید یافت که پنل های پیامکی که تحت عنوان پنل های «رایگان» ارائه می شوند، نه تنها رایگان نبوده بلکه گرانتر هم هستند. چرا که شما اگر به صورت بلندمدت در کسب و کار خود از این پنل ها استفاده نمایید، درخواهید یافت که اتفاقا بایستی هزینه بیشتری برای این پنل ها صرف کنید. چرا که این نکات در این پنل ها حائز اهمیت هستند:

اول اینکه تعرفه پنل‌های پیامکی رایگان برای هر پیامک نسبت با پنل‌های پولی، فرق می‌کند و معمولا نرخ بالاتری دارند. این به معنی است که در طولانی مدت، هزینه شما برای ارسال یک سری پیامک از طریق پنل رایگان بیشتر خواهد بود!

مسئله دوم این است که یک سری افراد، پیامک‌های تبلیغاتی را از طریق مخابرات غیرفعال کرده‌اند و دیگر هیچ پیامک تبلیغاتی برایشان ارسال نمی‌شود (اصطلاحا در لیست سیاه مخابرات هستند). اگر از پنل‌های مجانی استفاده کنید و هر بار، تعدادی از مخاطبین شما جزء این لیست باشند، شما هزینه این پیام‌ها را پرداخت خواهید کرد، اما پیامی برای شخص ارسال نخواهد شد. از طرف دیگر اگر از سامانه پیامک پولی استفاده کنید، این مبلغ به شما عودت داده خواهد شد!

به پشتیبانی جدا توجه فرمایید!

اگرچه تکنولوژی به صورت همه جانبه امروزه به کمک ما انسان ها آمده است، اما هنوز هم همچنان نیاز به پشتیبانی مناسب احساس می شود. این که سیستم های اینترنتی و دیجیتالی به مشکل بخورند، امری کاملا طبیعی بوده و لذا ضرروت پشتیبانی مناسب را گواه می دهند. نکته دیگر در این مورد این است که کیفیت و سرعت پشتیبانی سرویس ارائه دهنده پنل پیامکی چقدر است.

این را هم مد نظر داشته باشید که شما قرار نیست همیشه پیامک‌های خودتان را در ساعات اداری و کاری بفرستید. پس باید دنبال سامانه پیامکی باشید که نه تنها در ساعات اداری و کاری، بلکه در طول شبانه روز همیشه پاسخگوی شما باشد. مجموعه ملی پیامک که برایتان معرفی کردیم، ساعات کاری خودش را به نوعی تنظیم کرده است که بتواند در اکثر اوقات پاسخگوی شما باشد: ساعات 9 صبح تا 10 شب در روزهای کاری و ساعات 9 صبح با 5 شب در روزهای تعطیل!

لازم نیست از صفر شروع کنید!

اگر می خواهید با خرید پنل اس ام اس وارد این زمینه شوید، بایستی سعی کنید که ابتدا اطلاعات لازم در این باره را به دست بیاورید! برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید از تجربه دیگر طراحان و وب سایت خود ما به راحتی کمک بگیرید.

حالا مسئله این است اگر بخواهیم ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشم چگونه می‌توانیم یک پیامک را فقط به یک صنف یا گروه خاص بفرستیم؟ به نظر من این کار را هم بهتر است که به دست متخصصان ملی پیامک و امکانات فوق‌العاده آن‌ها بسپاریم. چرا؟ چون بانک شماره‌های این مجموعه، بهترین و هوشمندترین گزینه ها را برای شما و کسب و کار شما آماده کرده است و فقط با چند قدم ساده، می‌توانید با یک صنف خاص وارد ارتباط شوید!

نتیجه گیری

اخیرا افراد سودجوی زیادی با تبلیغات گسترده درصدد ارائه پنل های پیامکی بی کیفیت به توسعه دهندگان و سایر مردم که اطلاعات زیادی در این زمینه ندارند، هستند. لذا قبل از ورود به بحث انتخاب پنل پیامکی لازم است که یک لیست کامل از امکاناتی که پنل های مختلف در اختیار شما قرار می دهند و همه چنین پشتیبانی آن ها داشته باشید. با افتخار اعلام می کنیم که «پیامک آموت» از قوی ترین سامانه های پیامکی در دنیای وب بوده و پشتیبانی فوق العاده قوی و سریع آن، این سرویس را متمایز ساخته است.

تولید محتوا، خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی
ویدا علیپور 0914.411.8533


چاپ