عوامل موثر بر خرید اسکرابر صنعتی:

 خرید اسکرابر صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد که به تک تک این عوامل اشاره خواهد شد. در حال حاضر اولین و اصلی ترین عامل تاثیر گذار بر خرید این دستگاه اهمیت نظافت محیط به بهترین شکل ممکن می باشد. با توجه به شرایط کنونی و همه گیری بیماری کرونا اهمیت نظافت و ضدعفونی محیط بیش از هر زمانی قابل توجه می باشد که در سال های اخیر این چنین حساسیتی در امر نظافت وجود نداشت. انجام امور نظافتی به صورت دستی با توجه به وسعت فضاهای صنعتی هم کاری بسیار سخت و زمان بر می باشد و هم این که آلودگی ها به طور کامل از بین نرفته و نظافت به طور کامل انجام نمی شود. یکی دیگر از عواملی که مهر تایید بر لزوم خرید دستگاه اسکرابر می زند این است که جهت نظافت در فضاهای با وسعت بالا و گرفتن نتیجه مطلوب در کمترین زمان، نیاز به خرید و استفاده از این دستگاه اسکرابر می باشد که از طرفی موجب نظافت محیط و افزایش جذابیت آن می شود و از طرف دیگر آلودگی های موجود در محیط را از بین برده و امکان انتقال ویروس و باکتری را به حداقل می رساند. با توجه به اینکه هر دستگاه حجم مخزن و طول تی و پهنای شست و شوی مختلفی جهت استفاده و کارایی در محیط های مختلف دارد بنابراین برای محیط های با ابعاد مختلف طراحی و ساخته می شود که بنا به نیاز کاربر و متراژ محیط اسکرابر مناسب انتخاب و خریداری می شود. کلا اسکرابر ها در دو نوع دستی و سر نشین دار اما در ابعاد و کارایی های مختلف از جمله در مدل های باتری دار و کابل دار طراحی و تولید می شوند. اگر محیط صنعتی شما دارای راهرو های تنگ می باشد و امکان مانور زیاد دستگاه اسکرابر وجود نداشته باشد بهتر است  از نوع اسکرابر دستی جهت این محیط ها خریداری و استفاده کنید چون در نوع دستی کاربر تسلط بیشتری روی دستگاه داشته و راندمان کاری دستگاه بهتر و بیشتر می شود. همین طور در صورتی که فضاهای صنعتی، متراژ بالا داشته باشند  بهتر است از مدل اسکرابر باتری دار خریداری و تهیه نمایید چرا که برای نظافت این مکان های وسیع  به وسیله اسکرابر کابل دار نیاز به سیم بسیار طولانی و در متراژ بالا لازم می باشد که اولا تعبیه سیم با این متراژ در دستگاه اسکرابر امکان پذیر نمی باشد و حتی اگر فرض را بر این بگذاریم که امکانش فراهم شود این حجم سیم در محیط ، دست و پا گیر خواهد بود و موجب مشکل در تردد می گردد. بنابراین میتوان به این نتیجه رسید که اصلی ترین عامل جهت خرید اسکرابر صنعتی  مساحت فضای صنعتی می باشد که چندین عامل دیگر را تحت تاثیر قرار داده و کار کاربر را با در نظر گرفتن دیگر مسائل درامر خریداری محصول مورد نظر آسان تر می کند.

قیمت دستگاه پولیشر صنعتی به چه عواملی وابسته است؟

قیمت دستگاه پولیشر صنعتی  که یک دستگاه الکتریکی است که به صورت تخصصی جهت جرم زدایی و از بین بردن آلودگی های انباشته شده و جلا دهی حرفه ای سطوح کف طراحی و ساخته شده است به عوامل متعددی بستگی دارد که نوع آن، که مخصوص پولیش کف و سطوح سخت و نرم از جمله بتن ، سنگ ، موزاییک ، مرمر ، اپوکسی ، پارکت ، یا پولیش ماشین یا پولیش نجاری باشد با تعیین نوع تکنولوی آن مهمترین شاخص در تعیین قیمت دستگاه است. چرا که با توجه به این مسئله که برای پولیش سطوح مختلف با درجه نرمی و زبری متفاوت نیاز به برس در انواع  نرم و زبرو یا استاندارد می باشد که متناسب با آن محیط، برس مورد نظر انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد، بر قیمت دستگاه تاثیر گذار می باشد.همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه متراژ محیطی است که این دستگاه برای آن محیط خریداری می شود و هرچه مساحت محیط بیشتر باشد به تبع آن اندازه موتورو برس و ابعاد دستگاه بزرگ تر و بدیهی است سرعت چرخش برس نیز بیشترخواهد شد. از دیگر موارد تعیین کننده قیمت دستگاه می توان به نام برند و سابقه برند، نوع تک دیسک و یا برنشیر بودن پولیشر، و یا نوع دسته پولیشر، سرعت چرخش متفاوت، جنس پولیشر و اینکه پولیشر مخزن آب تمیز و کثیف دارد یا نه اشاره کرد. با توجه به این که در دو نوع پولیشرتک دیسکی و برنشیر از لحاظ ساختاری با هم متفاوت می باشند و در نوع تک دیسکی ساختار ساده و در نوع برنشیر ساختا پیچیده می باشد کاملا واضح است که قیمت این دو مدل بر اساس ساختار متفاوت می باشد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت دستگاه پولیشر صنعتی می توان  کیفیت دستگاه و دسته با قابلیت تنظیم ارتفاع، دکمه ایمنی برای جلوگیری از برخوردهای ناخواسته، پهنای شست و شوی پولیشررا نام برد.از آن جا که پهنای شست وشوی استاندارد پلیشرها در صنعت 430 میلی متر می باشد،اما مدل های با پهنای شست و شوی کوچک تر و بزرگ تر نیز موجود می باشد که با توجه به ویژگی هر دستگاه و پهنای شست و شوی قیمت آن ها نیز متغییر است.

 

تفاوت دستگاه ضدعفونی کننده پدالی دست با دستگاه ضد عفونی اتوماتیک دست ؟

دستگاه ضدعفونی کننده پدالی ابزاری بسیار کاربردی جهت رعایت بهداشت دست می باشد که برای کلیه ی محیط های درمانی ، عمومی ، تجاری و اداری مناسب می باشد. به خصوص در این روزها که بیماری کرونا شیوع پیدا کرده است، همواره نیازمند ابزاری هستیم تا بتوانیم در جهت کاهش انتقال این ویروس و ارتقا سطح بهداشت وسلامت جامعه نقشی داشته باشیم. دستگاه های ضدعفونی کننده دست در انواع  متنوعی با کاربردهای گوناگون طراحی و تولید می شوند. بعضی از دستگاه ها نیمه اتوماتیک و بعضی اتوماتیک می باشند. دستگاه های تمام اتوماتیک، دارای سنسور چشمی می باشند و هیچگونه تماس فیزیکی با دستگاه صورت نمی گیرد و دستگاه های نیمه اتوماتیک یا به عبارتی مکانیکی، دستگاه هایی هستند که به وسیله یک دکمه یا پدال شروع به کار می کنند. یک مدل دیگر از دستگاه های ضدعفونی دست جدیدا تولید شده است که هر دو کارایی را همزمان انجام می دهد که هم به وسیله پدال فعال می شود وهم سنسور چشمی دارد.و هر سه مدل دستگاه ضد عفونی کننده ذکر شده در ابعاد گوناگون و به شکل های ایستاده و رومیزی و دیواری و با طراحی های مدرن و با ظاهری شیک و زیبا می توانید تهیه و مورد استفاده قرار دهید. یکی از ویژگی های استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده برای دست در اماکن عمومی و درمانی و سایر اماکن پر تردد این است که نه تنها در میزان مصرف مایع داخل دستگاه صرفه جویی می شود،بلکه تعداد دفعات بیشتری پاف یا اسپری را نیز در اختیار شما قرار می دهد.همچنین از طرف دیگر دستگاه های ضد عفونی کننده به دو گروه دستگاه ضدعفونی کننده ثابت و یا قابل حمل دسته بندی می شود. نکته قابل توجه دیگری که در مورد دستگاه ضدعفونی کننده پدالی دست باید به آن توجه کرد، محل قرار گیری دستگاه در اماکن ذکر شده می باشد، که بهترین مکان برای قرار دادن این دستگاه های ضد عفونی کننده جلوی درب ورودی می باشد که مراجعین بلافاصله بعد از وارد شدن و یا حتی قبل از وارد شدن دست ها را ضد عفونی کرده و از تماس با سطوح و آلوده کردن سطوح جلوگیری به عمل آید.

 


چاپ