انواع کولرهای گازی کدام است؟

اگر در شهر اندیشه زندگی می کنید و تصمیم دارید که منزل خود را به سیستم خنک کنند و کولرگازی مجهز کنید و تابستان امسال را در کنار خانواده خود آرامشی چند برابری را تجربه کنید، ابتدا مطالب این صفحه را مطالعه کنید و در نهایت با مراجعه به سایت تهویه برتر اقدام به خرید نمایید.

https://tahviehbartar.com/

اصلا چرا کولر گازی؟

کولر گازی یک خنک کننده هوا می باشد که به نسب سیستم های قدیمی و کولرهای آبی قدرت بسیار بالاتری دارد و در زمان کوتاهی دمای هوای محیط را به دمای آرامش می رساند. اگر از افرادی که در مناطق شرجی و گرم زندگی میکنند بپرسید، پس از اکسیژن، کولر گازی عامل زنده ماندن اعلام می کنند. همچنین با مجهز بودن اکثر کولرهای گازی به فیلتر های تصفیه کننده هوا، این وسیله در شهرهای شلوغی مثل تهران می تواند بسیار کاربردی باشد و یک هوای مطبوع و بدون آلودگی را در محیط ایجاد کند.

راستی چند سالتان بود که فهمیدید کولر گازی با گاز کار نمیکند؟ البته قطعا زمانی که قبض برق خود را مشاهده کنید متوجه منبع مصرف انرژی کولر گازی خواهید شد. بله کولر گازی مصرف بالایی دارد پس در نحوه انتخاب مدل آن بسیار دقت کنید و مدل های کم مصرف را خریداری کنید. اگر در شهر اندیشه زندگی می کنید پیشنهاد می کنیم با نمایندگی کولر گازی در شهر اندیشه، شرکت تهویه برتر تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

تمام انواع کولرگازی

کولرگازی های یک تکه که شامل موارد زیر می باشد:

  • کولرگازی پنجره ای یا اتاقی
  • کولرگازی پرتابل

کولرهای گازی دو تکه که شامل موارد زیر می باشد:

  • اسپلیت دیواری (Wall Mountd)
  • داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی (Duct)
  • اسپلیت ایستاده (Standing)
  • اسپلیت سقفی زمینی (Floor Ceiling)
  • اسپلیت کاستی (Cassette)
  • اسپلیت سقفی دیواری (Wall Mounted Ceiling)

کولرهای گازی چند تکه یا مولتی پنل

کولرهای یک تکه

اگر درباره کولر های پنجره ای بخواهید بگوییم این کولر ها همان مدل هایی هستند که پشت پنجره ها منازل و اداره جات استفاده می شوند. کولرهای پرتابل هم دقیقا ساختمانی مشابه کولرهای پنجره ای دارند ولی با این تفاوت که قابل حمل هستند و نیاز نیست در جایی به صورت ثابت نصب شوند.

کولرهای دو تکه

اسپیلیت ها از نوع کولرگازی دو تکه می باشند. کولرگازی اسپیلیت از دو پنل داخلی و خارجی تشکیل شده است. محل نصب پنل داخلی (یونیت داخلی) یا اپراتور، داخل ساختمان و محل نصب پنل خارجی (یونیت خارجی) یا کندانسور، بدلیل تولید صدا و سلب آسایش، بیرون از ساختمان و در فضای آزاد می باشد. نوع دیواری کولرگازی اسپیلت بدلیل طراحی ظریف و زیبا، همچنین قابلیت نصب آن بر روی دیوار، بیشتر در منازل مورد استفاده قرار می گیرد.

بطور ساده می توان گفت داکت اسپلیت همان اسپلیت است با این تفاوت که درکولرگازی پنل داخلی بصورت دیواری یا سقفی نصب می شود ولی در داکت اسپلیت یونیت داخلی بصورت توکار و داخل سقف کاذب نصب می شود و نیاز به یک سیستم کانال کشی جهت توزیع هوای مطبوع دارد. اسپلیت ایستاده ظاهری شبیه به یخچال مرتفع دارد و بدلیل شکل ظاهری این نوع کولرگازی به آن اسپلیت ایستاده یا کابینتی می گویند.یکی دیگر از انواع کولرگازی اسپلیت، اسپلیت سقفی زمینی می باشد و همانطور که از نامش مشخص است، پنل داخلی آن هم بصورت خوابیده به سقف و هم بصورت زمینی و کنار دیوار قابل نصب می باشد.

برای اطلاع از انواع مختلف دیگر پیشنهاد می کنیم به سایت تهویه برتر مراجعه کنید. اگر در شهر اندیشه زندگی میکنید و کولر گازی شما نیاز با سرویس و تعمیرات دارد و به دنبال نمایندگی تعمیرات کولرگازی در شهر اندیشه هستید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان شرکت ما تماس تلفنی داشته باشید. در ضمن حتماً تعمیر و سرویس کولر گازی خود را دو یا سه ماه قبل از فصل گرما انجام دهید و این مورد را به روزهای آغازین فصل گرما موکول نکنید. دلیل این امر این است که کارشناسان فنی با فراغ بال به بررسی دستگاه شما بپردازند. تهویه برتر با 20 سال سابقه به صورت تخصصی روی سیستم های تهویه مطبوع کار میکند و با تخصص بالا می تواند انواع خدمات مربوطه را به شما شهروندان عزیز در شهر اندیشه ارائه نماید. کارشناسان ما آماده شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند.


چاپ