جعبه صنعتی و سبدهای پلاستیکی

جعبه صنعتی  و سبدهای پلاستیکی از نظر کاربردی و محیط زیستی مزایای زیادی نسبت به موارد دیگر نظیر چوب دارند:

سبدهای پلاستیکی صنعتی بسیار امن و راحت برای جابجایی محصولات مختلف مانند ادوات خط تولید میباشد که هیچ آسیبی به آنها در حین حمل و نقل وارد نمی‌کنند. جعبه صنعتی به گونه‌ای ساخته شده است که در هنگام حمل کاملاً بر روی هم چفت می‌شوند، از این رو احتمال آسیب‌دیدگی کالاها به شدت کاهش می‌یابد که در هنگام حمل کالاهای حساس، گزینه بهتری است.در صورتی که سبد پلاستیکی از مواد درجه یک و با کیفیت ساخته شوند، دوام بالایی دارند و تا مدت‌ها مجدداً قابل استفاده هستند.

سبدهای پلاستیکی که قالیت بازیافت دارند باعث کاهش قیمت تولید میشوند , و مهمنریتن  مزایای سبدهای پلاستیکی صنعتی، قابل بازیافت بودن آنها است. در صورتی که این سبدها بعد از مدتی شکسته و غیرقابل استفاده شوند، قابل بازیافت هستند و همین باعث می‌شود که گزینه‌ای مناسب باشند.

انواع سبد پلاستیکی و کاربرد آنها :

از مهمترین موارد مصرف سبدهای پلاستیکی جهت سهولت در لجستیک و پشتیبانی کسب و کارهای گوناون میباشد,سبدهای پلاستیکی صنعتی کاربرد بسیار زیادی در صنعت، کشاورزی، شیلات و دامپروری دارند. از کاربردهای سبدهای پلاستیکی عبارتند از:

سبد شیلات : حمل ماهی و میگو پرورشی

سبد کشتارگاه :  جعبه کشتارگاهی مناسب پخش فرآورده های گوشتی

سبد لبتیات :حمل لبنیات و فرآورده‌های دامی

سبد دامداری : حمل مرغ آماده مصرف و جوجه یک روزه جهت جوجه کشی.

سبد صنعتی : حمل محصولات خط  تولید در کارخانه‌ها

حمل انواع میوه

حمل قطعات فلزی کوچک

حمل محصولات تولید شده در کارخانه‌ها

اندازه

اندازه سبد پلاستیکی صنعتی تا حدی تعیین کننده قیمت آن است. قطعاً قیمت سبد پلاستیکی 20 کیلویی با قیمت سبد پلاستیکی میوه در ابعاد کوچک، یکی نیست. زیرا قیمت سبد پلاستیکی بزرگ به مراتب بیشتر است.

جنس

جنس سبد پلاستیکی نقش مهمی در تعیین قیمت آن دارد. اگر سبد پلاستیکی از مواد درجه یک و با کیفیت ساخته شود، قیمت بالاتری دارد. یک سبد پلاستیکی ارزان از مواد درجه چندم بی‌کیفیت ساخته می‌شود که هر چند شاید در ظاهر تفاوتی با دیگر سبدهای پلاستیکی نداشته باشد؛ اما به دلیل جنس نامناسب، بعد از یکی دو بار شکسته می‌شود و دیگر قابل استفاده نیست.

یک سبد پلاستیکی با کیفیت هر چند شاید در ابتدا قیمت بالاتری داشته باشد، اما به دلیل اینکه مدت زمان زیادی دوام می‌آورد، بسیار با صرفه‌تر از سبد پلاستیکی ارزان است. توجه به این نکته در مورد کسب و کارهایی که به صورت مستمر از سبدهای پلاستیکی استفاده می‌‎کنند، بیشتر اهمیت دارد.

ساختار و ضخامت

ضخامت سبد پلاستیکی عامل دیگری است که بر لیست قیمت سبد پلاستیکی صنعتی تاثیر می‌گذارد. با وجود اینکه یک سبد پلاستیکی نازک قیمت پایین‌تری دارد، اما به دلیل استحکام پایین، هم خیلی زود شکسته و غیرقابل استفاده می‌شود و هم ممکن است باعث آسیب‌دیدگی محصول شود.

در ضمن در صورتی که جعبه صنعتی در هر ابعادی در دار باشد، قطعاً قیمت بالاتری از سبد پلاستیکی مشابه خود دارد.

خرید سبدهای پلاستیکی صنعتی

در صورتی که قصد خرید سبد پلاستیکی صنعتی را دارید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت شرکت الوند پلاستیک، انواع سبدهای پلاستیکیی صنعتی و کشاورزی را با قیمت‌های بسیار مناسب و کیفیت عالی خریداری کنید. خرید به صورت تلفنی و تماس با کارشناسان این شرکت  از تمام نقاط ایران امکان‌پذیر


چاپ