عنوان: چگونه تور تایلند را با ارزان‌ترین قیمت بخریم؟

اغلب افرادی که قصد سفر به تایلند را دارند، گمان می‌کنند که سفر به تایلند چه برای یک فرد مجرد و چه خانواده‌دار بسیار گران و پر هزینه خواهد بود. اما امروز قصد داریم که به شما روش‌هایی برای خرید تور تایلند با کمترین قیمت ممکن را معرفی کنیم. شما قادر هستید با بکارگیری این موارد، تور تایلند نوروز 1402 را با بهترین قیمت خریداری کنید و در کنار سفری رویایی و به یاد ماندنی، سفری به صرفه و اقتصادی را تجربه کنید.

تنوع قیمتی پکیج‌ها

آژانس‌های مسافرتی که وظیفه دسته‌بندی تورها و پکیج‌ها را برعهده دارند، قادر هستند با توجه به معیارهایی مانند نوع هتل، نوع ایرلاین، وعده‌های غذایی، تعداد روزهای اقامت، تعداد شهرهای اقامت و... پکیج‌ها را به شیوه‌ای مرتب مناسب افرادی که به دنبال قیمت‌های اقتصادی هستند دسته‌بندی کنند. تنوع قیمتی تورهای سفریار به شما این امکان را می‌دهید که به آسانی پکیج مناسب با بودجه اقتصادی خود را پیدا کنید. همچنین سفریار تور ارزان قیمت تایلند نوروز 1402 را برای شما بصورت جداگانه ارائه می‌دهد که هدف اصلی این تور، ارائه بهترین خدمات ممکن در تایلند در کنار کمترین هزینه می‌باشد.

 تورهای لحظه آخری

در بسیاری از موارد، زمانی که ظرفیت تورهای تایلند به حد نصاب نرسد، آژانس‌های مسافرتی این تورها را با تخفیف‌های بالا ارائته می‌دهند که به اینگونه تورها، تور لحظه آخری گفته می‌شود. اما توجه داشته باشید که تورهای لحظه آخری خصوصا در اواخر سال و اوایل نوروز بسیار کمیاب می‌باشند و به دلیل افزایش تعداد مسافران، این تورها به محض اعلام شدن خریداری می‌شوند. برای خرید اینگونه تورها باید کاملا پیگیر و خبردار باشید. شما می‌توانید با استفاده از تجارب عالی کارشناسان مجرب سفریار، درباره خرید تورهای لحظه آخری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 تاثیر زمان در قیمت تور تایلند

همیشه در خرید تورها زمان مهم‌ترین ملاک به شمار می‌رود و تاثیرگذار ترین نقش را بازی می‌کند. از دلایل اصلی نوسانات شدید قیمت در نوروز و بهار، نقش این بازه زمانی می‌باشد. مطمئنا تاکنون اصطلاحاتی مانند های سیزن و لو سیزن به گوشتان خورده است. های سیزن به فصل‌هایی گفته می‌شود که به دلیل آب و هوای معتدل و مناسبات، تعداد مسافران افزایش یافته و قیمت تورها به شدت زیاد می‌شود و در فصل‌هایی که لو سیزن هستند، معمولا آب و هوا مناسب نیست و به همین دلیل هم قیمت تورها کاهش می‌یابد.

اما به این معنی نیست که اگر می‌خواهید تور ارزان خریداری کنید، نمی‌توانید در فصل‌های های سیزن اینکار را انجام دهید، زیرا روش‌های بسیاری وجود دارد که در همین فصل‌ها و بازه‌های زمانی مانند عید بتوانید با قیمت مناسب‌تری خرید کنید.

اوج نوسانات قیمت تورهای نوروزی بازه زمانی 28 اسفند تا 4 فروردین می‌باشد؛ به این معنی که اگر تا 9 فروردین صبر کنید، می‌توانید بدون افزایش قیمت این تورها را خریداری کنید.

پیشنهاد اکثر کارشناسان انجام خرید تور در اواخر بهمن‌ماه برای 9 فروردین می‌باشد که در این بازه زمانی معمولا قمیت‌ها حالت طبیعی خودشان را دارند.

از مهم‌ترین موارد مرتبط با زمان که باعث افزایش هزینه‌هایتان خواهد شد، تعداد روزهای اقامت‌تان در تایلند می‌باشد. سعی کنید تورهایی را انتخاب کنید که تعداد روزهای اقامت‌شان حداقلی باشد.

بررسی هتل‌ها قبل از انتخاب تور

بسیاری از آژانس‌های مسافرتی به جهت ارائه قیمت‌های کمتر، خدمات اقامت شما را از هتل‎های کم کیفیت و سطح پائین دریافت می‌کنند. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید تور، حتما از مسئول آژانس مسافرتی خود بخواهید که عکس‌هایی از  فضای هتل برای شما بفرستد.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان، ارزان بودن تور به معنای پائین بودن کیفیت خدمات هتل نخواهد بود. هتل‌های بسیار با کیفیتی مخصوص افرادی که قصد داشتن سفر اقتصادی را دارند تاسیس می‌شوند که تمرکز کلی خود را بر روی ارائه قیمت مناسب با بالاترین کیفیت خدمات می‌گذارند تا بتوانند نظر افرادی مانند شما را جلب کنند.


چاپ