آثار کدام نویسنده ها در اکو بوکس وجود دارند؟

اکوبوکس

اکوبوکس چیست ؟

احتمالا اگر کتاب خوان باشید نام انشارات کدیور به گوشتون خورده ، این انشارات سال های زیادی است که در زمینه انشار کتاب های مختلف فعالیت می کند و با نویسنده های مختلفی فعالیت کرده و در زمینه انشار کتاب یک کارنامه بلند و با تجربه دارد .

اکوبوکس فروشگاه آنلاین محصولات انتشارات کدیور است که شما می توانید به شکل آنلاین و غیر حضوری  از طریق این سایت به آدرس Ecobooks.ir محصولات را خریداری کنید . در اکوبوکس شما می توانید علاوه بر دریافت نسخه فیزیکی کتاب ها نسخه فایل را هم دریافت کنید . اکوبوکس راهی است تا بهترین کتابها را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت به دست شما برسانیم.

در اکوبوکس چه کتاب هایی وجود دارد ؟

تمام کتاب هایی که در انشارات کدیور تولید شده اند در این سایت قرار دارد و آثار نویسنده های مختلفی که در طی سالیان مختلف با انشارات فعالیت داشته  اند قرار گرفته است .

آثار کدام نویسنده ها در اکوبوکس وجود دارد ؟

از جمله نویسنده های به نام انتشارات کدیور که آثارشان در سایت اکوبوکس قرار دارد می توان به سید خشایار کیافر ، نوید عاشوری ،مینا کارگرزاده ، اشاره کرد که هر کدام از این عزیزان در حوزه ها و زمینه های متفاوتی کتاب های با ارزش و مفیدی را چاپ کردند .

در این بخش به معرفی این عزیزان می پردازیم .

سید خشایار کیافر از جمله نویسنده های با تجربه انشارات کدیور هستند ایشان  با نوشتن کتاب های مختلف در حوزه های های مختلف سابقه درخشانی  کسب کرده هستند از آثار ایشان می توان به کتاب ماکارونی ‌های لذیذ ، کتاب زبان بدن: روانشناسی حرکات بدن انسان ، کتاب صد و یک کلید طلایی موفقیت و ترجمه کتاب با ارزش و مشهور راز اشاره کرد .

نوید عاشوری نیز یکی دیگر از نویسنده های خوب انشارات کدیور است که در این بخش سعی میکنیم به معرفی تعدادی از کتاب های ایشان بپردازیم  می توانید آثار ایشان را نیز از سایت اکوبوکس تهیه کنید .

کتاب اوباما زمامدار کاخ سفید که در مورد دوران ریاست جمهوری باراک اوباما است یکی از آثار به نام آقای نوید عاشوری است  همچنین ایشون کتاب های آموزشی مختلفی را نیز نوشته اند که برای نمونه می توان به کتاب آشنایی با تیراندازی ورزشی  اشاره کرد .

خانم مینا کارگرزاده از جمله نویسنده های انشارات کدیور هستند که در زمینه رمان  و داستان سرایی فعالیت می کنند ایشان کتاب های مختلفی را در انشارات کدیور به چاپ رسانده اند که در این قسمت به آن ها اشاره میکنیم .

کتاب آینه شکست و نرگس از جمله رمان های بسیار زیبای این بانوی نویسنده اند . کتاب آینه شکست در مورد یک دانش آموز مظرب شروع میشود و ادامه آن را باید خواند این کتاب در 28  فصل نوشته شده است .

همچنین رمان نرگس نیز یک رمانی است با حال و هوای رمان های ایرانی که داستان واقعی را مطرح می کند و خواننده را به محتوای خود جذب میکند .

 

کتاب های موجود در اکوبوکس کدام ها اند ؟

کتاب های موجود در فروشگاه اینترنتی اکوبوکس در زمینه های مختلفی طبقه بندی می شوند که شما می توانید با توجه به علایق خودتون را از بین آن ها خرید کتاب مد نظرتون را انجام بدید . از جمله طبقه بندی ها می توان به کتاب های رمان ، روانشناسی و موفقیت ، مدیریت و کسب و کار ، گردشگری ، آشپزی ، کودک و نوجوان ، هنر و معماری اشاره کرد .

در طبقه بندی کتاب های رمان  می توان به کتاب های زیر اشاره کرد :

کتاب بیابان اثر ژان ماری گوستاو لوکلزیو _  پس از تو اثر جوجو مویز _  تنهایی بزرگ در آلاسکا اثر کریستین هانا_ اتحادیه ابلهان نوشته جان کندی _ 1984 شاهکار جورج اورول _ تهوع اثر ژان پل سارتر

در طبقه بندی کتاب های روانشناسی  و موفقیت می توان به کتاب های زیر اشاره کرد :

اثر سایه مؤلفین: دبی فورد، دیپاک چوپرا، مارین ویلیامسون _ برنده باش اثر اسکات آدامز _ ثروتمندترین مرد بابل که یکی از معروف ترین و محبوب ترین کتاب ها در مورد مدیریت مالی است نوشته جرج کلاسون _ چه کسی پنیر مرا جابجا کرد نویسنده: اسپنسر جانسون _ راز مولف : راندا برن ، مترجم سید خشایار کیافر

از جمله کتاب های دیگری که در سایت انتشارات کدیور قرار داره می توان به یخ شکن ها _ ای کاش وقتی 20 سالم بود می دانستم _ کد بانوی گیلان _ سفر به گیلان اشاره کرد .

همچنین در رده سنی و کودک و نوجوانان  می توان به کتاب های  اسب ها _ 150 باز کودکانه _ حیوانات جنگل اشاره کرد .

 

 


چاپ