نحوه استفاده از لنز های آبی و لنزهای طبی رنگی

اگر شما نیز جزو اغلب افراد با رنگ چشم قهوه ای هستید و سودای خرید لنز آبی را به سر دارید قطعا به تعدد این را شنیده اید که رنگ آبی رنگی سرد است و به صورت های دارای پوست گرم و چشمان دارای رنگ هایی با بیس و پایه گرم نمی آید ولی ما به شما مژده می دهیم که این مشکل به راحتی قابل حل خواهد بود ،چاره مشکل شما استفاده از رنگ های ترکیبی آبی است. با ما همراه باشید تا در ادامه برای شما توضیح دهیم که هر کدام از لنز های رنگ آبی تماسی زیبایی دقیقا روی چشم شما به چه رنگی در خواهد آمد:

به طور کلی برای انتخاب و خرید لنز آبی برای چشمان قهوه ای باید دو فاکتور را بررسی کرد:

اولی میزان و درصد تیرگی رنگ قهوه ای چشم است و دیگری درصد مات بودن لنز انتخابی(در این مورد می توان گفت هرچه کیفیت لنز آبی بالاتر باشد بالطبع قیمت لنز آبی نیز بالاتر است و هرچه لنز مرغوب تر باشد درصد مات بودن آن نیز بیشتر خواهد بود.

به طور کلی لنز های آبی در ترکیب با چشمان قهوه ای تیره مایل به مشکی یک طیف رنگی آبی تیره می سازند و لنز های آبی روی چشم های قهوه ای روشن یک طیف آبی روشن با ته مایه عسلی تولید می کنند.

کدام توناژ های رنگ آبی برای افراد با چشمان قهوه ای توصیه می شود؟

_آبی نقره ای:

اگر دارای چشمان قهوه ای روشن هستید لنز آبی نقره ای  به خوبی میتواند در ترکیب با رنگ چشمان شما جلوه گری کند و رگه های نقره ای آن به خوبی نمایان خواهد شد.

اگر دارای چشمان قهوه ای تیره هستید لنز آبی نقره ای روی چشمان شما به یک حالت مات در می اید و چهره شما را مرموز نشان خواهد داد.

_ آبی الماسی:

اگر دارای چشمانی با رنگ قهوه ای تیره هستید این رنگ لنز یک رنگ آبی اقیانوسی زیبا برای شما به دنبال خواهد داشت؛

اگر انتخاب شما آبی اقیانوسی است توصیه میکنیم با یک ارایش ملایم و یک رژ قرمز جلوه بیشتری به چهره خود ببخشید.

_ِابی-خاکستری یخی:

این رنگ روی چشمان قهوه ای تیره سبب ایجاد حس متانت و ارامشی عمیق در چهره شما خواهد شد.

آبی کوارتزی یخی:-

میزان شفافیت لنز با توجه به روشن بودن ان تعیین می شود به صورتی که هر چه یک رنگ لنز روشن تر باشد شفافیت بیشتری ایجاد خواهد کرد بنابراین اگر دارای چشمان قهوه ای روشن هستید این رنگ روی چشمان شما شفافیت فانتزی و خاصی ایجاد خواهد کرد و اگر دارای چشمان قهوه ای تیره هستید این رنگ روی چشمان شما به سمت ماتی تمایل پیدا خواهد کرد.

آبی طبیعی:-

شاخص اصلی این رنگ طبیعی به نظر رسیدن آن چه روی چشم های قهوه ای روشن و چه چشم های قهوه ای تیره خواهد بود پس اگر از افرادی هستید که طبیعی به نظر رسیدن رنگ چشمانتان برایتان اهمیت و اولویت دارد این رنگ انتخاب خوبی است.

آبی یخی طبیعی:-

این رنگ لنز روی چشمان قهوه ای روشن رنگ آبی دریایی تولید می کند و روی چشم های دارای رنگ قهوه ای تیره  رنگ دریایی با ته مایه روز های ابری را تداعی می کند و در عین حال طبیعی نیز هست.

آبی روشن:-

اگر چشمان شما قهوه ای تیره و یا حتی مایل به مشکی است با انتخاب این رنگ می توانید به یک رنگ آبی اقیانوسی کاملا طبیعی دست پیدا کنید و اگر چشمان شما قهوه ای روشن است با استفاده از این رنگ به یک رنگ عسلی با هاله های آبی دست پیدا خواهید کرد.

آبی تیره:-

این رنگ بر روی چشمان قهوه ای روشن رنگ آبی عسلی تولید می کند و روی چشم های تیره با یک رنگ ابی مایل به خاکستری همراه است.

چگونه در ترکیب با لنز های آبی آرایش کنیم؟

آبی یک رنگ خیره کننده است بنابراین اگر به دنبال استفاده و خرید لنز آبی هستید باید سعی کنید ارایش صورت شما تا حد ممکن کم رنگ و ساده باشد تا لنز ها بتوانند جلوه خود را نشان دهند دقت کنید که استفاده از ارایش های غلیظ و پر رنگ در کنار لنز آبی باعث می شود لنز ها فرصت کافی برای نشان دادن و استفاده از پتانسیل خود را در چهر شما از دست بدهند.

چگونه می توان به قیمت های متفاوت اعتماد کرد؟

وجود انواع متفاوت کیفیت لنز ها و تعدد کمپانی ها و عوامل دیگر سبب تفاوت گسترده ای در قیمت لنز ابی شده است که باعث سردرگمی در خرید لنز ابی می شود لذا در خرید از سایت https://bluebyby.ir یا مکان های معتبر می توان به قیمت آن ها نیز اعتماد کرد.

شماره تماس: 09190966997


چاپ