تولید سینی کابل و مشخصات فنی سینی کابل

شرکت روشنایی آفتاب ارس تولید کننده سینی کابل با استانداردهای روز دنیا فعالیت خود را در زمینه تولید سینی کابل در تبریز آغاز نمود. از مهمترین ویژگی های تولیدی سینی کابل توسط شرکت آفتاب ارس میتوان به مواردی همچون نو آوری در طراحی، تولید اتصالات خلاقانه ،اتصال آسان، و ... اشاره کرد.

سینی و نردبان کابل   (cable tray)

جهت محافظت و عبور کابلهای روشنایی و کنترل که اغلب در اثر عبور جریان الکتریسیته ، گرمای زیادی تولید نمی کنند ، از سینی و نردبان کابل استفاده می شود
سینی های کابل با پهنای 50 الی 800 میلی و به ارتفاع 40  الی 100 میلی متر و سایر اندازه های مورد نیاز از ورقهای گالوانیزه سرد و ورقهای روغنی از ضخامت 0.5 الی 1.25 میلی متر تولید  می گردد.
برای کاهش بار حجمی ساختمانها ، کمک به دفع حرارت کابلهای داخل سینی و صرفه جوئی گسترده در استفاده از منابع ملی ، پانچ و فرم دهی مناسبی بر بخشهائی از سینی انجام می دهیم تا ضمن گردش هوای مناسب از ورقهای با ضخامت کمتری نیز استفاده شود
ویژگیها
نحوه فرم دهی ورقهای مورد استفاده در سینی کابل ، موجب مقاومت سینی به میزان قابل توجهی گردیده ، در نتیجه جهت صرفه جوئی گسترده از منابع کانی کشور ، ازمصالح کمتر و سبکتری استفاده می نمائیم .
جهت گردش هوا در داخل سینی کابل و حفظ دمای مطلوب، سینی کابل ها به شکلی مناسب (طولی و افقی ) پانچ می شوند .
وجه تمایز پانچ این شرکت نسبت به بقیه تولید کننده گان در این است که بعلت فرم دهی محل پانچ که به شکل خزینه بوده ، علاوه بر مقاومت بیش از پیش سینی کابل نسبت به نمونه های معمولی ، جریان هوا به شکلی مناسب درداخل سینی به حرکت در آمده و کابلهای موجود به هیچ وجه زخمی نمی شود .
شکل فرم دهی و نوع پانچ ، علاوه بر زیبائی ، مقاومت بیشتری به سینی داده در نتیجه از ورق با ضخامت کمتری در تولیدات ، حتی با پهنای بیشتر استفاده می نمائیم .  
حمل ونقل راحت ، نصب سریع و آسان ، خدمات دهی مناسب در این سینی ها (حتی در سینی های دارای عرض بیشتر ) ، سبکی ساختمانها ونحوه سریع مونتاژ تجهزات مربوطه از ویژگیهای بارز آن نسبت به سایر سینی های موجود می باشد .

 سینی کابل

قیمت سینی کابل بر اساس نوع سینی کابل تولیدی ( معمولی و دارای فرم خاص ) ، ضخامت ورق ، نوع ورق گالوانیزه سردو یا گرم مشخص می شود.
لیست قیمت سینی کابل ، براساس درخواست مشتری و قیمت روزورق ، محاسبه و برآورد می شود.

تولید کننده سینی کابل ، انواع سینی کابل ، سینی و انواع نردبان کابل

تولید انواع سینی کابل در تبریز

تولید سینی کابل در تبریز


بعلت فرم دهی طولی در بخش هائی از سینی  ، همچنین  دارای خزینه بودن پانچها (طولی وعرضی ) موجب عدم دفرم در سینی های عریض های عریض شده ، که در نتیجه ، حمل و نقل ، نصب و مونتاژ آنها آسان و سریع می گردد .
در چنین شرایطی ، سرعت مونتاژ ، نسبت به سایر تولیدات ، به میزان قابل توجهی افزایش یافته که در وقت و هزینه های مونتاژ ، صرفه جوئی می نمائیم  .
سینی های کابل این شرکت ، با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و ساخته می شوند، بطوریکه کمترین مقدار ضایعات ورق و بیشترین استحکام تحمل بار و دوام کافی در شرایط مختلف آب و هوایی را دارا می باشد .
محاسبه :
ضخامت ورق ، تعداد و محل فرم دهی ، آرایش پانچ ها ، براساس میزان مقاومت مورد نیاز، محاسبه و تولید می گردد .

استعلام و قیمت سینی کابل

قیمت سینی کابل بر اساس نوع سینی کابل تولیدی ( معمولی و دارای فرم خاص ) ، ضخامت ورق ، نوع ورق گالوانیزه سردو یا گرم مشخص می شود.
مشخصات فنی :
ضخامت ورق سینی کابل از 0.5 الی 1.2 میلی متر
عرض سینی کابل از 50 میلی الی 800 میلی متر
طول سینی : 2 متر
نوع ورق : گالوانیزه و یا ورق روغنی بر اساس سفارش مشتری
نوع روکش : گالوانیزه فابریک و یا گالوانیزه گرم و یا رنگ پودری الکترواستاتیک مدل چرمی و ساده
بسته بندی : پالت ، بندیل با نایلون حباب دار و ساده
درپوش سینی و نردبان کابل
درپوش سینی کابل صاف و یا فرم دار برای سینی های دارای عرض بیشتر قابل ارائه می باشد .
درپوش نردبان از ورق گالوانیزه وروغنی یا آلومینیوم آجدار، قابل عرضه می باشد .
اهداف شرکت :
کیفیت در تولید و رعایت استاندارد های مورد نیاز مهندسی ساختمان
صرفه جوئی در استفاده از منابع عمومی کشور
صرفه جوئی در هزینه تولید ، مونتاژ و درنهایت قیمت تمام شده محصول
نوآوری در امر تولید و مونتاژ
کمک به اقتصاد جامعه
حفظ منابع عمومی برای آینده گان  
ساپورت و متعلقات نردبان
سری کامل ساپورت و متعلقات برای اندازه های مورد نظر سینی و نردبان کابل قابل ارائه می باشد که عبارتند از :
 زانویی سینی کابل ، سه راهی سینی کابل ، چهار راهی سینی کابل ، تبدیل سینی کابل ، رابط سینی کابل ، رایزر سینی کابل ، درب سینی کابل ، ساپورت سینی کابل ، براکت سینی کابل ، پیچ و مهره مخصوص نصب سینی کابل ، زانویی نردبان کابل ، سه راهی نردبان کابل ، چهار راهی نردبان کابل ، تبدیل نردبان کابل ، رابط نردبان کابل ، ساپورت نردبان کابل ، براکت نردبان کابل ، پیچ و مهره مخصوص نصب نردبان کابل

لیست قیمت انواع سینی کابل

لیست قیمت سینی و نردبان کابل ، براساس میزان درخواست مشتری و قیمت روز ورق ، محاسبه و برآورد می شود .
صنایع مرتبط
صنایع مجموعه وزارت نفت ،شرکت های مترو، شرکت های عمرانی ، شرکت های تأسیساتی ، صنایع نظامی و دفاعی کشور ، صنایع فولاد و سیمان ، مراکز صنعتی و فرودگاهی ،کارخانه های داروسازی و بیمارستانی ،تولید کننده گان تجهیزات اتاق تمیز ، مراکز تجاری بزرگ وانبوه سازان ساختمان ، از جمله صنایع و طرف قرارداد این شرکت می باشند .

برچسب  برای این مطلب : تولید سینی کابل در تبریز,تولید سینی کابل,سینی کابل,قیمت سینی کابل,تولید انواع سینی کابل,طراح و تولید کننده سینی کابل,سینی کابل تبریز


چاپ