مهراز کارت، بیمه دندانپزشکی، کارت تخفیف دندانپزشکی

معرفی نامه ایست برای کاهش ۳۰ تا ۵۰ درصدی هزینه های شما شامل : دندانپزشکی، پوست مو زیبایی، مشاوره و روانشناسی، و ... در استان تهران و البرز

بیمه دندانپزشکی، کارت تخفیف دندانپزشکی

متاسفانه با افزایش تحریم ها علیه ایران، و گرانی های اخیر، هزینه مواد دندانپزشکی بسیار بیشتر از قبل شده است.

با توجه به سختی هایی که دندانپزشکان در طی دوران تحصیل خود تجربه کرده اند، هر دندانپزشکی نمی پذیرد که هزینه دستمزد خود را به نفع بهداشت و سلامت جامعه کاهش دهد و البته حق هم دارد.

پس چه کنیم؟

یکی از راههای پیش رو استفاده از یک بیمه دندانپزشکی است. یعنی هزینه ای که به صورت ماهانه یا سالانه به یک شرکت بیمه پرداخت می شود. فرد میتواند با دریافت بیمه به مراکزی که با بیمه طرف قراداد هستند مراجعه کند و تا سقف اعلام شده از خدمات با تخفیف استفاده کند.

راه دیگر، استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی است.

مهراز کارت در سال 1384،  با هدف افزایش سلامت و بهداشت در جامعه، و کاهش هزینه های دندانپزشکی، پا به عرصه فعالیت گذاشته و طی یک ایده خلاقانه، خدمات بیمه را کاملتر کرد.

مهراز کارت، با دریافت مبلغ عضویت سالانه بسیار ناچیز، کلیه خدمات دندانپزشکی اعم از درمانی و زیبایی را با ۵۰% تخفیف، در مطبهای خصوصی و مجهز دندانپزشکی، در استان تهران و البرز ارائه می کند.

مزایای کارت تخفیف دندانپزشکی چیست؟

50% تخفیف دندانپزشکی، در تمام زمان ها، هر وقت که شما به دندانپزشک نیاز دارید.

حتما دیده اید که برخی دندانپزشکان، با هدف تبلیغات و جذب مشتری اقدام به ارائه تخفیف دندانپزشکی در زمان های خاص می کنند.

ولی آیا زمانیکه شما دندان درد دارید، آن تخفیف وجود دارد؟ آیا دندانپزشکی ک تخفیف می دهد، به محل زندگی یا کار شما نزدیک است؟

با مهراز کارت، شما همیشه به دندانپزشکی ارزان، در نزدیکترین مکان دسترسی دارید.

ارائه خدمات در مراکز خصوصی و فعال دندانپزشکی در استان تهران و البرز

تمیزترین و مجهزترین مراکز دندانپزشکی، مطبها و کلینیکهای خصوصی واقع در مکانهای مختلف استان تهران و البرز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

ارائه خدمات با کیفیت توسط دندانپزشکان مجرب

رضایت بالای مراجعه کنندگان و دوام فعالیت مجموعه مهراز از سال 84، کاملا گواه بر ارائه خدمات عالی و بدون کاستی توسط دندانپزشکان باتجربه است.

استفاده از خدمات دندانپزشکی بدون سقف

امتیاز مثبت کارت تخفیف دندانپزشکی اینست که سقفی برای استفاده از خدمات دندانپزشکی وجود ندارد.     

خدمات درمانی در مطبها و کلینیک های تخصصی

  • مراکز طرف قرارداد با مهرازکارت، همگی مطبها و کلینیک های خصوصی، با دستگاههای مجهز و به روز هستند.
  • مراکز درمانی، از نظر رعایت بهداشت، و تمیز بودن محیط مطب، در سطح عالی هستند.
  • پزشکان مطبها استانداردهای لازم را هنگام درمان رعایت کرده و از نظر مواد مصرفی برای بیمار، هیچ تفاوتی بین بیمار آزاد و بیمار دارنده مهراز کارت وجود ندارد.
  • کلیه پزشکان دارای پروانه مطب، و دارای تجربه، تبحر و سابقه درخشان در کار خود هستند.
  • خوش برخود بودن پزشک و منشی، رعایت زمان نوبت دهی به بیماران، امکانات آپدیت مطبها از دیگر ویژگی های مطبهای طرف قرارداد با مهراز کارت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت به آدرس https://mehrazcard.com  مراجعه و یا با شماره تلفن های استان تهران: ۱۴-۶۶۵۷۵۰۱۲ ، استان البرز: ۳۲۴۰۰۰۲۹-۰۲۶ تماس بگیرید.


چاپ