خرید ملک در استانبول

خرید ملک در ترکیه به خصوص شهر استانبول که از اصلی ترین شهرهای این کشور می باشد در سال های اخیر رونق بسیار زیادی داشته و سرمایه گذاران خارجی از کشورهای مختلف جهان را به سمت خود جذب کرده است.یکی از عواملی که در این رونق نقش داشته است وام ها و شرایط آسانی است که کشور ترکیه برای خریداران خارجی خود قائل شده و از این رو خیلی از افراد می توانند با درامد متوسط صاحب خونه های سطح بالا شوند.برای خرید ملک در استانبول می توانید با کارشناسان گروه پیله در تماس باشید.

خرید ملک در استانبول

قیمت خونه و آپارتمان در شهر استانبول ترکیه از 150 هزار لیر شروع می شود و تا چند میلیون دلار ادامه دارد.همچنین در بیشتر واحدهای نوساز تسحیلات خوبی ارائه می شود که نحوه پرداخت را برای خریداران آسان تر می کند.

خرید ملک در ترکیه

کشور ترکیه از بهترین انتخاب ها برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت می باشد و تقریبا 70 درصد از واحدهای نوساز این کشور را خریداران خارجی تشکیل می دهند.نرخ بازگشت سرمایه و امکانات رفاهی رو به رشد این کشور باعث شده تا هر کسی حتی از برترین کشورهای اروپایی به فکر سرمایه گذاری در ترکیه باشد.

بسیاری از افراد تصور می کنند که خرید ملک در ترکیه آنچنان هم سودآور نیست اما طبق آمارهای رسمی سازمان سرمایه گذاری جهانی ترکیه به عنوان دومین کشور دریافت کننده سرمایه در آسیا شناخته شده است.شاید برای شما جالب باشد که ایالات متحده آمریکا بزرگترین سرمایه گذار و در جایگاه بعدی هند قرار دارد

سرمایه گذاری در ترکیه

همانطور که گفته شد یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در ترکیه سرمایه گذاری در بخش املاک می باشد.اما در کنار این موارد روش های دیگری هم برای حفظ و افزایش سرمایه شما در بلند مدت وجود دارد.برای مثال شما می توانید با تاسیس شرکت های مختلف از جمله شرکت های بازرگانی و خدماتی به درامد خوبی برسید.

سرمایه گذاری در ترکیه

با توجه به مقدار سرمایه باید زمینه مناسب برای کار را انتخاب کنید.برای مثال نمی توان با 50 هزار لیر در بخش املاک سرمایه گذاری کرد و از این رو باید با افراد کارشناس این زمینه مشورت کنید.یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در ترکیه خرید سهام یا سپرده بانکی می باشد که مناسب سرمایه های به نسبت کمتر است.

پر درامدترین مشاغل کشور ترکیه

اگر شما شهروند ترکیه نیستید و می خواهید در این کشور مشغول به کار شوید باید به سراغ کارهایی بروید که برای افراد خارجی محدودیتی ندارند از جمله مهندس نرم افزار و مشاغل حقوقی و بازرگانی.بهتر است به سراغ یادگیری زبان انگلیسی و ترکی استانبولی بروید.زیرا با افزایش تعداد سرمایه گذاران خارجی در این کشور روز به روز بر تعداد ساکنین انگلیسی زبان آن افزوده می شود.

برای پیدا کردن شغل می توانید از سایت ها و منابع مختلفی کمک بگیرید.درامدها به طوری است که می توانید به راحتی خرج زندگی خود را در بیاورید و در کنار آن درس هم بخوانید به شرطی که دارای مهارت کافی در شغل مد نظر خود باشید.

دریافت اقامت ترکیه

برای دریافت اقامت ترکیه می توانید از روش های مختلفی از جمله خرید ملک یا تاسیس شرکت استفاده کنید.با این حال ساده ترین راه در حال حاظر سرمایه گذاری روی ملک با کمترین بودجه یعنی 250 هزار دلار می باشد.

تولید محتوا، خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی
ویدا علیپور 0914.411.8533


چاپ