ایده های جذاب و جالب برای کادو تولد

خلاصه: اگر به دنبال ایده برای کادو تولد می گردید ما در این مقاله چندی از جذاب ترین ایده ها را به شما ارائه خواهیم داد.

کیف های ساخته شده از ترکیب چرم طبیعی ، چوب و فلز :

اگر به دنبال یک هدیه ی نفیس و با دوام می گردید و تمایل دارید کادویی برای تولد تهیه کنید که سال ها عمر مفید داشته باشد و کیفیت خود را طی این سال ها حفظ نماید پیشنهاد می کنیم سراغ سفارش چرم طبیعی دست دوز بروید. چرم های طبیعی هم از دوام زیادی برخوردار است و هم می تواند یک هدیه ارزشمند به حساب آید. نکته ی مثبتی که در چرم وجود دارد این است که می تواند با آن رنج وسیعی از وسایل های کوچک و بزرگ اعم از کیف پول، کیف دوشی، کوله پشتی، کاور گوشی، کاور سیگار، کفش، دستبند، کمربند و .... تولید کرد که محدود به سن و سال و جنسیت نمی باشد. بعنوان مثال کافیست، طراحی ویژه ای برای کیف چرم دست دوز در نظر بگیرید و از فلز و چوب بعنوار نوآوری در کنار آن استفاده نمایید. نتیجه ی این خلاقیت یک اثر هنری جذاب خواهد بود که می تواند حتی بصورت سفارشی و هماهنگ با سلیقه و معیار های شما تولید گردد.

گلدان های لامپی:

این گلدان ها توسط دست ساخته شده و در طرح های متنوع از چوب طبیعی تولید می گردد که نتیجه ی خلاقیت هنرمندان ایران زمین است. این هدیه باطراوت می تواند هر شخصی را شگفت زده نماید. و هر روز در دکوراسیون منزل ، اتاق و دفتر افراد خود نمایی کند و توجه تازه واردان را به خود جلب نماید.

حروف سرامیکی:

اگر به دنبال یک هدیه ی متفاوت و لوکس می گردید می توانید از این حروف سرامیکی استفاده نمایید. بر روی این حروف قسمت های طلایی رنگ با طلا آبکاری شده اند و دو پرنده ی کوچک طلایی رنگ بر روی آن با آرامش نشسته اند. می توانید حرف اول اسم مخاطب خود را تهیه نمایید تا مخاطبتان سورپرایز شود.

ساعت های خاص چوبی:

این ساعت چوبی شامل تعداد زیاد و متنوعی از طرح های مختلف ساعت رومیزی و دیواری می باشد که از چوب طبیعی با دست تاخته شده و از لحاظ ظاهری با تمام ساعت های بازار متفاوت می باشد