سرور های مجازی مدیران سرور

سرور های مجازی به روی سرور اختصاصی مدیران سرور از دیتا سنترهای مختلف دنیا ارائه میشود . پایداری سرویس های فوق باعث آپتایم ۹۹٫۹ درصدی vps های شده است . پینگ تایم پایین  خرید  vps های اروپا برای ساکنان ایران باعث شده که این سرویس به یکی از پرطرفدارترین سرویس ها انتخاب شود . استفاده از هاردهای (NVME)  و رم های (DDR4) باعث افزایش سرعت سرویس ها شده تا جایی که شما در زمان استفاده از VPS خود احساس میکنید که با سیستم شخصی خود در حال کار هستید.

سرور های مجازی مدیران سرور

منابع کاملا اختصاصی

حداکثر قدرت و انعطاف

بدون محدودیت در دسترسی

پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری

امکان نصب نرم افزارهای خاص

فایروال فورتی نت

قیمت سرور مجازی مدیران سرور با توجه به مالکیت اختصاصی در دیتا سنتر های معروفی مانند سرور هتزنر ، OVH، لیزوب ، ورلد استریم ،رداستیشن ،xlhost، کلوکراسینگ  همواره مناسب بوده و مدیران سرور قادر خواهد بود که منابع کاملا اختصاصی و بروز را به مشتریان خود ارائه دهد . سخت افزار های مورد استفاده  از بروز ترین پردازنده ها ، رم و هارد های موجود می باشد که میتوان به پردازنده Intel® Xeon®  E5-2630 v6 ، رم های DDR 4 ، و هارد های  و NVME SSD بسیار سریع اشاره کرد .

ترافیک مصرفی شما در سرورهای مدیران سرور کاملا نامحدود بوده . برابر حملات DDoSتوسط خرید فایروال کاملا ایمن شده است و قابلیت نصب انواع سیستم عامل ها را  داراست

مدیران سرور قابلیت ارائه vps از ۳۲ لوکیشن دنیا را دارد که میتوان به کشور های زیر اشاره کرد .

خرید سرور مجازی

سرور مجازی آمریکا

سرور مجازی روسیه

سرور مجازی انگلیس

سرور مجازی آلمان

خرید هاست

هاست پربازدید

خرید هاست ارزان

سرور مجازی هلند

سرور مجازی فرانسه


چاپ