بوتاکس مو چیست و چقدر مفید است آیا خطر دارد؟

بوتاکس مو چیست؟

بوتاکس مو در سالن زیبایی در پردس توسط متخصصان انجام میشه و از درمان های کراتین گرفته تا درمان پوست سر ، تا درمان های براق کننده مو و موارد دیگر ، مقدار قرارهای مختلف دلسوزانه ای که می توانید برای موهای خود رزرو کنید واقعاً بی پایان است. بوتاکس مو یک درمان جدید و پرطرفدار است که به سالن های سراسری در سراسر کشور راه پیدا می کند و دلیل خوبی هم دارد - این یک درمان جدی جوان سازی برای یال کم رنگ است. در زیر ، هر آنچه را که باید در مورد بوتاکس مو بدانید پیدا خواهید کرد.

بوتاکس مو دقیقاً چیست؟

دو نوع "بوتاکس مو" در بازار وجود دارد - یکی درمانی برای تارهای موی شما ، و دیگری که اغلب به آن "بلوتاکس" گفته می شود ، در مطب یک متخصص پوست انجام می شود و هنگامی که سم بوتولینوم به انواع مختلف تزریق می شود ، اتفاق می افتد بخشهایی در پوست سر برای کاهش میزان عرق پوست ایجاد می کند ، و این باعث کاهش دفعات شستن مو می شود. از آنجا که "بوتاکس مو" بیشتر به عنوان درمان انجام شده بر روی تارهای موی واقعی شما شناخته می شود ، در این مقاله به اولین درمان اشاره خواهیم کرد سالن زیبای در تهران .
وقتی به بوتاکس فکر می کنید ، به پوست صاف فکر می کنید - بوتاکس مو با پر کردن قسمتهای آسیب دیده کوتیکول مو ، ایجاد یک سطح صاف ، تجربه ای مشابه را تجربه می کند. هالی عزیز ، آرایشگر مو و بنیانگذار House of Dear Haircare و Dear Clark Salon در دالاس ، تگزاس ، توضیح می دهد: "ترمیم مجدد کوتیکول ها به دستیابی به درخششی سالم کمک می کند که نور را بدون زحمت منعکس می کند و به موها ظاهر سالم و جوانی می بخشد."

بوتاکس مو چگونه کار می کند؟

به گفته عزیز ، بوتاکس مو به درستی نامگذاری نشده است ، زیرا در واقع حاوی سم بوتولینوم نیست و باعث آرامش مو نمی شود. عزیز توضیح می دهد: "درمان بوتاکس مو به عنوان یک ماده پرکننده عمل می کند ، و اگر بخواهم آن را به درمان صورت تشبیه کنم ، صادقانه باید آن را Juvederm برای مو نامید." "این درمان موها را با هیدراتاسیون شدید در هنگام جایگزینی یا پر کردن لایه های از بین رفته کوتیکول ، ایجاد یک مانع محافظتی ، پوشش ساقه مو در اصل ، چسباندن لایه های کوتیکول به پایین و پر کردن و جایگزینی موقت کوتیکول های از دست رفته ، موها را تزریق می کند." اساساً ، درمان بوتاکس مو در بازگرداندن مو به زیبایی جوان آن موثر است.

هزینه درمان بوتاکس مو چقدر است؟

هزینه درمان بوتاکس مو بسته به طول مو ، بافت و محل زندگی شما ممکن است در حدود 1میلیون تا تا 5میلیون تومان باشد. عزیز توضیح می دهد: "با این نوع خدمات ، شما باید یک متخصص را برای این کار بگمارید." "چالش هایی مانند استفاده بیش از حد از پروتئین ها یا سو mis استفاده از گرما برای آب بندی درمان می تواند باعث شکننده شدن موها و نفی مزایای درمان شود."

تفاوت آن با درمان کراتینه و دمیدن برزیل چیست؟

به درمان های بوتاکس مو مانند ماسک موی فشرده فکر کنید: این تجربه لوکس تر است ، مانند این که موهای خود را از طریق خدمات آبگرم در مقابل درمان شیمیایی قرار داده اید. عزیز می گوید: "درمان مو با بوتاکس باعث تغییر ساختار مو به خودی خود نمی شود ، اما به دلیل حمایت از کوتیکول به کنترل وز شدن مو کمک می کند." "این یک سرویس درخشان است که من فکر می کنم هرکسی که موهایش از شانه هایش بیشتر است باید سالی یکبار آن را تجربه کند."

بهترین مارک کرم پودر برای پوست مختلط

چه کسی می تواند از بوتاکس برای موهایش استفاده کند؟

اگر این موارد را دارید می توانید از بوتاکس استفاده کنید:
•    مو خوره
•    موهای کم پشت و کدر
•    موهای آسیب دیده
•    موهای وز
آیا دوست دارید موهایتان صاف باشد:
به طور کلی، بوتاکس، برای هر نوع مویی ایمن تلقی می شود.
وتاکس مو مخصوص موهای آسیب دیده
بوتاکس مو چطور انجام می شود؟ در طی انجام کار چه اتفاقی می افتد؟
بوتاکس، به موی شما تزریق نمی شود. در عوض، یک عامل نرم کنندگی است که مستقیماً به رشته های مو اعمال می شود.شما می توانید به سالن آرایشگاه بروید تا درمان را انجام دهید و یا محصولات را خریداری کنید تا در خانه انجام دهید.
این درمان با شامپو آغاز می شود تا موها را تمیز کرده و گره های مو را باز کند و آن را برای نرم کنندگی آماده کند سپس بوتاکس با مالش دادن محصول از روی ریشه تا نوک مو، روی رشته ها اعمال می شود.باید برای مدت 20 تا 90 دقیقه روی موهای خیس باقی بمانند.

بهترین کرم ضد لک-آمریکایی

برخی از سبک شناسان ممکن است قبل از خشک کردن موهایتان را با یک اتو داغ، اتو کنند. دیگر متخصصین ممکن است این محصول را در موهای شما رها کنند تا خودش خشک شود و تا موهای شما را صاف می کنند، بیشتر به رشته های موی شما نفوذ کنند.

شما نتایج روش بوتاکس را بلافاصله پس از خشک شدن موهای خود خواهید دید.

نحوه انجام بوتاکس مو برای آقایان و خانم ها

آیا بوتاکس مو بدون عوارض است؟

این محصول برای استفاده ایمن است، اگر چه مانند هر گونه عملیاتی روی مو، خطر خارش پوست و یا واکنش آلرژیک وجود دارد.برای کاهش خطر آسیب عوارض جانبی، درمان نباید با پوست سر شما تماس پیدا کند.

تفاوت بین بوتاکس مو و کراتین چیست؟

اگر به دنبال سالن زیبایی شرق تهران بسیاری از کراتین ها شامل مواد شیمیایی (معمولا فرمالدیید) هستند که می توانند بوی نسبتاً ناخوشایندی تولید کنند و گاهی موجب خارش برای کسانی می شوند که پوست حساسی دارند.با این حال، همانطور که قبلاً گفتیم، بوتاکس مو یک درمان شیمیایی نیست - بنابراین، شما می توانید کم تر در معرض حساسیت های قوی یا حساسیت های پوست سر قرار بگیرید.

بوتاکس مو چه فرقی با کراتینه دارد؟

آیا در بوتاکس عوارض جانبی وجود دارد؟

بوتاکس مو، عاری از مواد شیمیایی شدید است و در نظر گرفته می شود که یک درمان نرم کننده عمیق است که به تعمیر موی آسیب دیده کمک می کند به بیان ساده تر:کاملاً بعید است که هیچ گونه عوارض جانبی زننده ای داشته باشد با این حال، مانند اکثر چیزها:میانه روی کلید مهمی است بنابراین پیشنهاد می کنیم که در یک سالن معتبر مشاوره بگیرید و درمان را با یک متخصص آموزش دیده انجام دهید.

آیا بوتاکس برای نوع موهای من مناسب است؟

خبر عالی درباره بوتاکس مو این است که برای همه انواع مو بسیار مناسب است با این حال، اگر شما از موهای خشک، مجعد، کدر و خشک رنج می برید، احتمالاً بیشتر از این مزایا استفاده خواهید کرد بنابراین، اگر موهای بد و آسیب دیده دارید و می خواهید موهایتان را زیبا کنید، این درمان مو را به طور حتم باید در نظر بگیرید خب، پس بیشتر در مورد این فرآیند به من بگویید.
به طور معمول، موی شما با یک شامپو خوب تمیز می شود تا کاملا پاک و تمیز شود.پس از آن، درمان بوتاکس مو  سالن زیبایی فرشته در پردیس به مدت حدود 54 دقیقه اعمال خواهد شد و قبل از این که با یک شامپو ملایم، کم یا بدون سولفات - شستشو شود، با سشوار خشک و صاف می شود.

دوام بوتاکس مو و فواید آن

بوتاکس مو چقدر ماندگاری دارد؟

به طور معمول اثرات مو بین 2-4 ماه طول می کشد ؛ همانند درمان های کراتینی، توصیه می شود که از یک شامپو ملایم یا بدون سولفات برای کمک به حفظ منافع درمان استفاده کنید


چاپ