تناسب اندام با سه جراحی زیبایی

پروتز سینه چیست؟

یکی از محبوب‌ترین جراحی‌های زیبایی در بانوان جراحی پروتز سینه (ایمپلنت سینه) است. بزرگ کردن سینه یکی از جراحی‌های زیبایی است که حدود سی سال است که انجام می شود. شاید بتوان گفت یکی از فوری‌ترین روش‌های زیباتر کردن سینه و تغییر در شکل و فرم آن، جراحی پروتز سینه است .بسیاری از خانم‌ها تصور می‌کنند که دارای سینه‌هایی کوچک هستند یا اینکه از فرم سینه خود راضی نیستند، به همین علت به پروتز پستان فکر می‌کنند. قبل و بعد از جراحی ایمپلنت سینه باید توصیه‌‌های پزشک را مورد توجه قرار داد و نکات مهم را رعایت کرد. نکته اینجاست افرادی که این جراحی را انجام می‌دهند اعتماد بنفس بالایی بدست می‌آورند و از اندام خود رضایت بیشتری خواهند داشت.

از دیگر روش ها برای داشتن اندامی زیبا می توان جراحی آبدومینو پلاستی و پیکرتراشی را نیز نام برد.

آبدومینوپلاستی:

آبدومینوپلاستی روشی برای از بین بردن چربی‌های اضافی شکم است. این جراحی با برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت کردن عضلات جدار شکم  باعث صاف شدن شکم و زیبایی اندام می‌شود. ابدومینوپلاستی برای خانم‌هایی که بعد از زایمان دچار شلی پوست یا چاقی مفرط شده‌اند مناسب است.

پیکرتراشی:

پیکرتراشی یک نوع عمل جراحی است که برای لاغر شدن توسط افراد مختلف استفاده می‌شود. این جراحی باعث می‌شود که همه نواحی بدن خود را به شکل دلخواه درآورید و از شر چربی‌های اضافه در قسمت‌های مختلف بدن خود راحت شوید. پیکرتراشی نیز دارای انواع مختلفی است. می‌توان لیپوماتیک یا بادی جت، لیپوماتیک با آب، لیپوماتیک واترجت را برای انواع پیکرتراشی نام برد. با توجه به شرایط بدن هر فرد و تشخیص پزشک، هر کدام از این روش‌ها به کار بسته می‌شود.


چاپ